Microsoft Surface Pro 3 - i7, 512GB - Outlet

Hind meil:
829,00 €
Järelmaks alates:
27,25 €
Saadavus: Tellitav
  • Kvaliteetne kaup Ainult kvaliteetseimad masinad, millele lisab töökindlust meie hoolas topeltkontroll.
  • Parim teenindus Konsulteerime, uurime ja mõtleme kaasa arvuti valikul! Meie järelteeninduse uksed on valla ka peale garantiiaja lõppu.
  • Usaldusväärne koht Üle 10 000 kliendi, kelle hulgas kõik eraisikutest igas suuruses firmade ja riigiasutusteni välja. 4,9 tärni Facebookis.
Intel® Core™ i7-4650U, 8GB DDR3, Windows 10 Pro 64bit, 512GB SSD, 12" 2160x1440 Touch (Glare), 1a

Microsoft Surface Pro 3

Kui sülearvutitootjad püüdsid tarbijaskonna survel rüperaale järjest õhemaks lihvida ja kergemaid sulameid luua, siis Microsoftil oli hea võimalus alustada tühjalt lehelt ja läheneda hoopis teisest suunast. Kui tahta madalas vees teisele kaldale seilata, ei ole ju mõtet ookeanilaineril süvist tõsta, vaid leida midagi, mis antud oludesse paremini sobiks - näiteks parv. Microsoft tegi aga seda paralleeli jätkates tiivikliuguri. 

Kui kaasaskantavus, kerge kaal ja käepärasus on prioriteediks, siis Surface on just see toode, mille poole peaks vaatama. Tahvelarvutid on traditsiooniliselt Androidi või nuditud Windowsi baasil, aga Surface on mõeldud sülearvutit asendama ja peab seega täitma kõik sülearvutitele pandud ülesanded ja ootused. Nii veab Surface Inteli i-seeria arhitektuuri abil täisverelist Windowsi operatsioonisüsteemi ilma igasuguste piiranguteta - just nagu lauaarvutis. 

Microsoft on aru saanud, et tänapäeva maailmas, kus andmed on enamasti pilves, ei pea tingimata igasuguste liidestega üle pingutama. Tähtis on sellele infole aga ligi saada ja just sisend-väljundliidestele on antud toote puhul suurt rõhku pandud. Põhilise info saame silmade kaudu ja ekraan on Surface'l tõesti fantastiliselt hea - 12-tollisel IPS ekraanil on Retina-laadne 2160x1440 resolutsioon, seega punktid on silmale eristamatud, kontrastsus kõrge ning värvid lopsakad ja loomutruud.

Tänapäeval veidi haruldane 3:2 ekraanisuhe (vs levinum 16:9 laiekraan) sobib aga antud formaati just tahvelarvuti mõttes eriti hästi: istub kätte nagu valatult, jättes kasutatavad menüüd õigesse ja loomulikku sõrmeulatusse.

Surface't on tänu heale puutetundlikkusele võimalik muidugi kasutada tavalise "tahvlina", aga lisamõõtme kasutajakogemusele annab ikkagi 256-astmelise survetundlikkusega puutepliiats, millega markeerida, joonestada ja kasvõi niisama kritseldada on puhas lust. 

Kui visuaalsete teoste loomiseks sobib Surface juba ideaalselt, siis trükikunsti viljelemiseks võib ekraanil kuvatav puutetundlik klaviatuur tekstide loomist pärssida ja selleks tarbeks on Surface'le võimalik lisana soetada magnetiga ekraani külge kinnituv õhukene klaviatuur. Pakutakse klaviatuure erinevate asetustega ja eri värvides, et anda niigi stiilsele Surface'le veelgi vunki ja omanäolisust juurde. Kuigi klaviatuur ise on väga õhuke ja kerge, siis klahvikäik on tuntav ja trükkimine sellega juba vähese harjutamise järel kiire ja veatu. Kursori navigeerimiseks on klaviatuuril ka väike ja mugav puuteplaat. 

Liidestest on Surface'l hädavajalik olemas: USB 3.0 pesa mälupulga või hiire ühendamiseks, Mini DisplayPort välise kuvari tahahaakimiseks, microSD mälukaardipesa salvestusmahu kasvatamiseks või failide füüsiliseks transpordiks ja kõrvaklapipesa privaatseks helimaailmaga tutvumiseks. Kellele sellest kõigest väheks jääb, on võimalus soetada Surface Dock, mis toob veel lisaks kaks kuvariväljundit, neli USB pesa ja LAN võrgupesa juhtmega internetiks. 

Kui olete otsinud väikest ja kerget mobiilset kaaslast ja Teie nõudmistele siiani hämmelduse ja suurte silmadega otsa vaadati, siis olete nüüd jõudnud õige tooteni.

Info:
Microsoft
Notebookcheck.net

Konfiguratsioon
SeisukordKasutatud
TootjaMicrosoft
VärvHõbehall
ProtsessorIntel® Core™ i7-4650U Processor (4M Cache, up to 3.30 GHz)
RAM8GB DDR3
Kõvaketas512GB SSD
Ekraan12" 2160x1440 Touch (Glare)
VideokaartIntel® HD Graphics 4400
CD/DVD seadepuudub
Traadita ühendusWiFi + Bluetooth®
LiidesedUSB 3.0, Mini DisplayPort, Headphone output, Keyboard, Memory Card Reader
OpsüsteemWindows 10 Pro 64bit
KlaviatuurUSA asetus
Aku42Wh
Kaal0,85kg
Garantii1a

Write Your Own Review

Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru