You're currently on:

HP EliteBook 840 G2 - i5, HD LED

HP EliteBook 840 G2 - i5, HD LED

Saada sõbrale

Saadavus: Ei ole laos


või

Keskmine hind mujal: 999,00 €

Hind meil (sis. 20% KM): 679,00 €

Üldine tootekirjeldus

HP Elitebook 840 G2


Latitude 7-seeria ja Thinkpad T-seeria kõrval teenimatult vähe tähelepanu saav HP Elitebook 840 on üks rikkalikuma varustusega sülearvuti üldse. Kuigi gabariitidelt ja välimuselt on kõik kolm muutunud äravahetamiseni sarnaseks, eristab neid fundamentaalne erisus kasutusmugavuse loogikas. Kui Lenovo ja eelkõige Dell panustavad dokkimisvõimekusele ja näevad sülearvutit ennast tihti kui vundamenti täisväärtusliku töökoha loomise seisukohalt, kus dokkimisseade on peaaegu et vältimatu komponent, siis HP teeb kõik sülearvuti liidesed võimalikult ligipääsetavaks


Pordid ehk kõikvõimalikud sisendid ja väljundid on viidud külgedele ja kuigi juba sülearvuti enda klaviatuur, puuteplaat ja ekraan on esmaklassilised, on võimalik veel käepärasemad välised seadmed väga hõlpsalt ühendada, ilma et peaks sülearvuti tagant kobamisi õigeid auke otsima. 


Ning neid "auke" on palju - maailmarekordi vääriline 4x USB 3.0 pesa, nii vanade ja truude projektorite kui uhiuute 4K monitoride ühendamiseks vastavalt VGA ja DisplayPort (kust saab ka heliga HDMI signaali), lisaks stabiilsele AC-klassi WiFile on olemas Gigabit LAN kaabliga võrguühenduseks, kiire täissuuruses SD-kaardi lugeja fotode laadimiseks ning kirsiks tordil muidugi sisemine ID-kaardi lugeja. "Muidugi" saab öelda vaid HP puhul, sest kui Dell ja Lenovo on selle väärtusliku pilu viinud lisavarustuse alla, siis HP kõrgeimal äriklassis püsib ID-kaardi lugeja vankumatult standardis. 


Ka arvuti sees oskab HP kuidagi eriti hästi olemasoleva ruumiga majandada. Kuigi suure osa arvuti sisemusest võtab enda alla (vajaduse korral eemaldatav) massiivne 3-cell 50Wh mahtuvusega aku, mis on juba konkurentidest paari väärtusliku mahuprotsendi võrra ees, siis ikkagi leitakse ruumi kahele mälupesale (erinevalt Lenovost), 2,5" kettakohale (erinevalt Dellist) ja 4G WWAN kaardile alatise valmiduse loomiseks antennide ja m.2 pesa näol. 


Millega siis seletada fakti, et HP suudab nii palju suruda nii väikesesse kesta? Peab ju rõhutama, et tegu on ikkagi 14-tollise Ultrabookiga, millel kaalu vaid 1,6 kg. Siin tuleb tänada kvaliteetset materjalivalikut: korpus on magneesiumsulamist ja alumiiniumist, alumiiniumist on ka ekraanihinged ja isegi (plastikkattega) randmetugi on alumiiniumist alusel. See loob tugeva ja paindumatu kere, mis on ka erinevates temperatuuri- ja niiskustingimustes deformatsioonile allumatu. Sellest annab tunnistust MIL-STD 810G testi läbimine, mille osaks on muuhulgas garanteeritud töövõime -10C-70C temperatuurivahemikus, 10%-90% mittekondenseeruvas niiskuses ja kuni 3000m kõrgusel. Kui töö teid säärastesse oludesse viib, ei olegi arukas vähemvõimeka tööriista abil selliseid džungleid vallutama minna. Aga nagu öeldud, sobib Elitebook nagu valatult ka betoondžunglisse ja kuigi dokki antud arvuti ilmtingimata just ei vaja, on sellel õigele äriklassi sülearvutile dokkimisvõimekus siiski täiesti olemas. Info:
HP
Notebookcheck.net

Arvuti konfiguratsioon

Seisukord Uus
Tootja Hewlett Packard
Värv Hõbehall
Protsessor Intel® Core™ i5-5200U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz)
RAM 8GB DDR3 1600Mhz
Kõvaketas 128GB SSD
Ekraan 14" 1366x768 Anti-Glare
Videokaart Intel® HD Graphics 5500
CD/DVD seade puudub
Traadita ühendus WiFi + Bluetooth®
Liidesed 4x USB 3.0, 10/100/1000 LAN, VGA, DisplayPort, memory card reader, docking option, smartcard reader, webcam
Operatsioonisüsteem Windows 10 Pro 64bit
Klaviatuur USA asetus valgusega
Aku 3-cell 50Whr
Kaal 1,6
Lisad Ei
Garantii 3a