Surface PRO 6 - toode, mis eeldab elustiili

Argo Alaniit

Surface PRO 6 ei ole Microsofti kõige uuem toode.

Üldiselt Microsofti puhul ongi parem, kui toode on olnud turul juba natuke aega ja ennast tõestanud, vastasel juhul kipub riskialdis suurfirma endale tihtilugu näppu lõikama. Tehnika puhul võiks üle korrata veel kord ka ühe lihtsa tõe, et alati ei pea jooksma kõige uuema mudeli järele, maksma kõige värskema asja eest rohkem kui peaks ja võiks ning kiruma tagantjärele igasugu kergemaid lapsevigu, mis just välja tulnud asjadel kipuvad ikka kaasas käima.

Kontseptsioon, mis sobib liikuvale inimesele.

Aastaid tagasi, kui esimesed analoogse ideega asjad turule tulid olid nad kas nõrga konfiguratsiooniga või siis liiga rasvase hinnasildiga. Paljud, kes otsisid soodsamat lahendust lõikasid endale näppu ja said aatom protsessoriga seadmed, mis ei suutnud liikuda ei arvutina ega ka tahvlina. Õnneks on nüüd aeg ja võimalus teha vigade parandus või just õige aeg lõpuks haarata innovatsioonist kinni ja toetada oma liikuvat elustiili selleks väga sobiliku seadmega. Näiteks sobib antud toode suurepäraselt inimesele, kellel on kontor kodus, lisaks ka linnas ja kes püsib paiksena harva olles pidevalt jooksus või lennus.

Surface PRO generatsioonid - 6a jagu uuendusi!

Microsoft on tegelikult nüüdseks Surface PRO mudeleid teinud juba 7 generatsiooni ja tagantjärele võib öelda, et ka esimesed olid omas kontseptsioonis päris head. võrreldes konkurentidega. Kõige sobilikuma disaini said nad siiski paika 3. ja 4. generatsiooni mudelitega. Seda sama välimust, suurus, gabariiti pole enam eriti muudetud, ainult moe pärast siit ja sealt kohendatud, kuid laias laastus on kõige uuem PRO 7 analoogne näiteks PRO 4 mudeliga, rääkimata äravahetamiseni sarnasest PRO 6 mudelist.

Suurim ja parim uuendus PRO 7 puhul on ehk USB C laadimise pesa. Samas miinus poolena on näiteks PRO 7 aku kehvem kui eelkäijal, vastavalt 7h vs 9h, mis mõõdetud tavapärase kasutuse juures.

Vähendab ökoloogilist jalajälge - asendab kolm toodet, lauaarvuti, sülearvuti ja tahvli!

Kuigi noor Rootsi tüdruk oleks kindlasti uhke, juhin siiski tähelepanu, et tegu on kontseptsioonitootega, mis sobib liikuva elustiiliga inimeste jaoks, kui omavaheline klapp seadme ja kasutaja vahel on saavutatud, siis on päris kiiresti tekkimas arusaam ja "wow" efekt, et antud seade suudab kenasti ära asendada nii lauaarvuti (lisa vaid suurem kuvar ja väline klaver + hiir komplekt), sülearvuti (jõudlus on täpselt analoogne nagu näiteks uuematel ultrabookidel või macbook pro 13 mudelil) või professionaalse tahvelarvuti (omab väga head ekraani, suurepärast puutetundlikkust, väga täpset ja mugavat pliiatsit).

Notebooks.ee üllatab jälle maaletooja hinnaga!

Mitte ainult ei ole antud pakkumine niivõrd ratsionaalne just oma hinnasildi pärast, vaid ka tulevikule mõeldes, nimelt on pakutav Surface PRO 6 koos 16GB operatiivmäluga, mis antud hetkel äärmiselt aktuaalne, sest kõik tavalised veebilehitsejad ja varasemad lihtsad ning kergemad programmid on eriti innukalt hakanud tarbima just operatiivmälu ja 8GB kipub juba natuke tõsisema kasutaja valduses kitsaks jääma.

Üldiselt on parameetrite näol tegemist ühe tugeva ja hea ultrabook sülearvutiga, konkureerides üks ühele näiteks macbook pro 13, xps 13 ja x1 carbon laptopidega. Ehk igapäevatöö jookseb ja töötab kiirelt ning pudelikaelaks ei tohiks midagi jääda.

 

Micrososft Surface PRO 6 - 16GB RAM , komplektis klaviatuur ja pliiats.

Hind : 899eur, konditsioon kasutatud (Demo toode)

Hind: 1149eur, konditsioon uus.

Tooted laos olemas ja pakkumine, mida mujalt ei leia!

Kes tunneb, et talle võiks antud liiki seade sobida ja pole veel proovinud, siis on ehk aeg anda võimalus, sest sellise hinnaga on raske antud seadet leida kasvõi ameerikamaalt ja peab ikka paras Copperfield olema, et leida nii head pakkumist kusagilt mujalt kui enda silme alt.

Autorist
Argo Alaniit