HP Zbook 17 G5 DreamColor 4K, Quadro P5200 16GB - eripakkumine, ainult parimatele!

Argo Alaniit

Töövahend, mis mõeldud ainult parimatele spetsialistidele!

Väikeses Eestis ei ole just palju kasutajaid, kellele üks turu kõige võimsam mobiilne tööjaam võib vajalik olla. Väga kitsast ringist hoolimata, proovime leida need riigi kõige terasemad ja targemad loojad üles, kes toodavad ja loovad oma teadmiste baasil meie kõigi jaoks asju, mida oleme harjunud nägema oma silmadega ekraanidel, tänavapildis, tööstuses ja animatsioonis. Kusjuures tarbijatena ei kipu me mõtlema, et see kõik vinge, äge, huvitav ja suursugune nõuab tarku inimesi ja häid töövahendeid.

Korralik Quadro-seeria baasil tööjaam maksab tihti omajagu

Tihti maksavad sellised mobiilsed tööjaamad üüratut raha, kuid vahepeal õnnestub läbi suuremate firmade ja partnerite tuua need diilid klientideni taskukohasema hinnaga.

Tehnoloogia ja võimsus, mis on kasulik vaid vähestele

HP Zbook 17 näol on tegemist suure arvutitootja tööjaamade lipulaevaga, mille keresse on ära mahutatud ja edukalt integreeritud võimekas protsessor, palju operatiivmälu, väga võimas videokaart P5200 ja kirsiks tordil 4K ekraan, mis on eriline DreamColor variant. Tegu peaks olema üleüldse kõige parema ekraaniga, mida ühele mobiilsele seadmele paigaldatud - 100% AdobeRGB väritäpsus, lisaks kalibreerimise võimalus, enam ei ole võimalik värvidega eksida ja mööda panna.

See kõik vinge ja võimas tehnoloogia on kaetud 3a HP ülemaailmse garantiiga.

HP Zbook 17 G5 DreamColor 4K, Quadro P5200 16GB - eripakkumine, ainult parimatele!

 

 

Eelkäijad töötavad endiselt professionaalide käe all

Meil on nii palju kliente, kes kunagi ostsid endale tõelised tööhobused - HP Elitebook 8760W, 8770W näol (zbook 17 eelkäijad) ja kasutavad neid edukalt juba 5-7 aastat ja endiselt ei soovi loobuda, sest väga tugevast metallsulamist kered püsivad aastate jooksul endiselt uued, vastavad need ja ka zbook 17 kere MIL-STD 810G testile. Tööjaamade sisu on niivõrd võimas, et kannatab kenasti teha arvutiga tööd isegi pärast 5a möödumist.

Seega, kes vajab oma töös kõige-kõige-kõige seadet ja soovib vahetada välja oma praeguse vanaks jääma hakkava töövahendi, siis on see pakkumine just Teile ja selliseid pakkumisi tõesti iga päev ei ole võimalik leida. Mujal maksavad need aparaadid ca 2000eur võrra rohkem.

Kes tunneb, et 17-tolline masin on tema jaoks siiski liiga suur ja võimas, nende jaoks leiab artikli alt Lenovo ThinkPad-seeria P53 mudeli, mis on 15,6-tolline ja poole nõrgema konfiguratsiooniga aparaat, kui meil pakkumises Euroopa parima hinnaga!

Artiklis kirjeldatud tooted:

Autorist
Argo Alaniit