You're currently on:

Lenovo Thinkpad Yoga 370 - i7 HÕBEHALL

Lenovo Thinkpad Yoga 370 - i7 HÕBEHALL

Saada sõbrale

Saadavus: Ei ole laos


või

Keskmine hind mujal: 1 499,00 €

Hind meil (sis. 20% KM): 1 199,00 €

Üldine tootekirjeldus

Lenovo Thinkpad Yoga 370


Lenovol on olnud aega Yoga'dega eksperimenteerida ja tore on tõdeda, et lõpuks on nad selle "käppa saanud". Harjutamine teeb meistriks ja selle tõestuseks on 13,3-tolline hübriidarvuti Yoga 370 näol, mis toob kasutajale tõesti kõik, mida hing vähegi ihaldada võiks. 


Thinkpad Yoga'sid eristab teistest puuteekraanidega sülearvutitest esiteks mõistagi nende lihtne tahvliks voltimine, aga mis tõstab nad teistest klassi jagu kõrgemale, on Wacom survetundliku puutepliiatsi tugi.


Ehk siis puuteekraan ei ole pelgalt kerimiseks, klikkimiseks jms lihtsamaks hiirefunktsioonide asendamiseks, vaid kaasasoleva ja korpusesse peituva Thinkpad Pen Pro toel on võimalik teha märkmeid ja jooniseid nii, nagu kasutaks paberit - vajutad tugevamini, tuleb jämedam joon, vajutad õrnemini, tuleb heledam ja peenem joon. 


Ekraani resolutsioon on 13,3-tollisele arvutile "paras" ehk FullHD 1920x1080. IPS paneel annab ka laiad vaatenurgad ja kõrge kontrastsuse, kus valmivad joonised või kunstiteosed näevad ägedad, ja veel tähtsam, autentsed, välja. 


Juba ainuüksi nende funktsioonide tõttu võiks Yoga rahumeeli olla parimate sülearvutite rivistus, aga milleks peatuda seal?


Kui juba parima sülearvuti projekteerimiseks läks, siis ei saa jõudluselt lõivu maksta. Oma koha 1,37 kg keres leiab kiire i7 protsessor, 8GB DDR4 mälu ja 256GB SSD salvestusseade. 


Aga kasutusmugavus? 


Kuidas kõlab 2x täissuuruses USB 3 pesa? Tänapäeva saledate sülearvutite maailmas on see kusjuures harulduseks jäänud. Nendele juurde aga lisab Lenovo veel tulevikukindla ThunderBolt 3 toega USB-C. 
Kui sõber palub enda pilti veidi kenamaks tuunida, siis ei pea pildifaile liigutama meilimanustega, vaid saab fotokast mälukaardi otse Yoga kaardipesasse pista ja lasta retušeerimispliiatsil imet teha. 


Kus tulemust näidata? HDMI kaudu kasvõi projektoriga seinale! 


Milline kingitus... Aga uskuda või mitte, Yoga-tordil on suisa kaks kirssi - sellel enneolematul 13,3-tollisel ülifunktsionaalsel kõik-ühes mobiilsel kaaslasel on veel sisemine ID-kaardi lugeja ja... ja 4G LTE modem.


Kas ka hinnanumber on selle kõige valguses uskumatu? Võib küll nii öelda, sest raske on uskuda, et sellist arvutit on üldse võimalik osta, sest fantaasia jääb tavaliselt kauguses terendavaks miraažiks. Ei enam.
Info:
Lenovo
Notebookcheck.net

Arvuti konfiguratsioon

Seisukord Uus
Tootja Lenovo
Värv Hõbehall
Protsessor Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)
RAM 8GB DDR4 2133MHz
Kõvaketas 256GB SSD
Ekraan 13,3" FHD 1920x1080 Touch
Videokaart Intel® HD Graphics 620
CD/DVD seade Puudub; välise DVDRW võimalus!
Traadita ühendus WiFi + Bluetooth®
Liidesed 2x USB 3.1, 1x USB 3.1 Type-C with Thunderbolt, mini-10/100/1000 LAN, HDMI, memory card reader, smartcard reader, webcam
Operatsioonisüsteem Windows 10 Pro 64bit
Klaviatuur taustvalgusega
Aku 4-cell 51Wh
Kaal 1,36
Lisad Thinkpad Pen Pro
Garantii 1a Lenovo