You're currently on:

Kauba saatmine üle kogu Eesti täiesti tasuta!

 

Laos oleva kauba saadame kliendile 24 tunni jooksul ning see on tellijale täiesti tasuta, kui ostukorvi summa ületab 400€

Kasutame peamiselt SmartPosti ja Eesti Posti teenuseid. Kui soovite kasutada teisi teenusepakkujaid, palume eelnevalt oma soovist teada anda.

 

Eesti kaart

 

Notebooks.ee partnerid pakivedude hõlbustamiseks:

 

SmartPost on meie klientide poolt enim kasutatav tarnemeetod. SmartPosti pakiautomaatide nimekirja ja tarnetingimused leiab alloleval SmartPosti logol klikkides.

 

Itella

 

DPD on kullerteenuste turuliider Eestis. Tegu on väga operatiivse teenusega, mis toob pakid üle Eesti koju kätte mõõduka hinna eest ja kiirelt! 

DPD

Cargobus on kiirteenus, millega on võimalik saada pakk kätte juba samal päeval. Tavaliselt eeldab see bussiterminali ning Cargobusi kontori olemasolu. Lisainfo alloleval lingil.

Cargobuss

Eesti Post on parima postivõrgustikuga ettevõte ning sobib eelkõige klientidele, kes elavad maapiirkondades ning soovivad paki toimetamist kohalikku postipunkti.

Post24 on Eesti Posti konkurent SmartPostile, mille pakiautomaadid on avatud 24 tundi ööpäevas. Pakiautomaatide asukohad leiad allolevalt lingilt.