Tarneviisid

Kauba saatmine üle kogu Eesti täiesti tasuta! Laos oleva kauba saadame kliendile 24 tunni jooksul ning see on tellijale täiesti tasuta, kui ostukorvi summa ületab 300 €. Kasutame peamiselt Venipaki, Omniva ning Itella teenuseid. Kui soovite kasutada muud teenusepakkujat, palume eelnevalt soovist teada anda.

Esindusest kättesaamine

Kui asud Tallinna lähistel, saad tellimusele järele tulla meie esindusse aadressil Aia tänav 3, III korrus. Parkimine parkimiskellaga on 15 minutit tasuta, lihtne on tulla ka ühistranspordiga (lähimad peatused on Viru ja Mere puiestee).

Venipak - uus arvuti homme ukse taga!

Venipak on üldjuhul kõige lihtsam ja kiirem tarneviis. Kui tellimus esitatakse enne lõunat, jõuab see tavaliselt juba järgmise tööpäeva jooksul sihtkohta. Palume veenduda, et tellimuse esitamisel lisati õige telefoninumber, sest Venipaki kuller helistab antud numbrile kohaletoimetamise aja täpsustamiseks.

Itella SmartPOST

SmartPOSTi automaadid on pea igas linnas ja suuremas keskuses. Enamikel juhtudel jõuab tellimus juba järgmise tööpäeva jooksul kohale. Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin.

Omniva pakiautomaat

Omniva pakiautomaadid asuvad välistingimustes, seega pääseb neile ligi ööpäevaringselt - eriti praktiline tiheda graafikuga klientidele! Pakiautomaatide asukohtadega saad tutvuda siin.