You're currently on:

Lenovo sülearvutid

IBMi loodud ThinkPad seeria on ammu olnud äriklassi kullastandardiks. Siiani on nende konservatiivne disain paljude lemmikuks, millest kõneleb ka ThinkPadi kasutajate vankumatu margitruudus. Nüüdseks juba mitmed aastad tagasi ThinkPadi tootmise üle võtnud Lenovo hoiab lippu endiselt kõrgel, kasutades vaid ennast tõestanud raudkindlaid lahendusi.

 1. ThinkPad T

  Hind alates 299,00 € ThinkPad'ide lipulaev. T-seeria kõrgkvaliteedist disain vastab professionaalide võimsuse ja vastupidavuse nõuetele. Läbi aastate mitmeid auhindu võitnud mudeliseeria, eriti täpse klaviatuuri ja hea võimsusega, paistab teiste seast alati silma.
 2. ThinkPad X

  Hind alates 490,00 € Kerge kaalu, õhukuse disaini ja pika aku kestvusajaga ThinkPad X-seeria äriklassi sülearvutid on head kaasaskandmiseks kas järgmisele töökohtumisele või järgmisesse riiki. Ja see kõik ilma midagi jõudluselt ohverdamata.
 3. ThinkPad W

  Hind alates 799,00 € W-seeria kaasaskantavad tööjaamad pakuvad ISV-sertifikaadiga rakendusi, ülikiiret graafika ja töötlus võimust ning tipptasemel tehnoloogiat, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. See kõik üllatavalt õhukeses ja kerges korpuses.
 4. ThinkPad P

  Hind alates 1 499,00 € Uus W-seeria järeltulija kombineerib endas ThinkPadi paindlikuse ja tööjaamade võimsuse. Valguskiirusel graafika ja töötlemisjõudlus on iseenesestmõistetavad. Ka nõudliku kasutaja vajadused on kindlalt rahuldatud.
 5. ThinkPad Yoga

  Hind alates 399,00 € Mobiilne kohaldatavus ja silmapaistev disain saavad kokku ThinkPad Yoga's - suure jõudluse ja 360 kraadise pööratava ekraaniga ärikasutajale mõeldud Ultabook'is. Kasuta seda kas sülearvuti või tahvlina!
 6. Yoga

  Hind alates 849,00 € Kiired ja kompaktsed kodukasutajale mõeldud kaks ühes pilkupüüdva disainiga masinad. Kasuta seda kas sülearvuti või tahvlina. Üliõhuke disain kindlustab, et sülearvuti on ka kaasaskandmiseks igati sobiv.