You're currently on:

Sülearvutid

 1. Alienware

  Dellile kuuluv Alienware tootesari on olnud pikka aega esimene valik neile, kel vaja võimast mobiilset mängumasinat. Mudelivalik peidab endas alati kõige uuemat sisu ning parimat jõudlust, mis saab väga edukalt hakkama ka kõige uuemate mängudega. See kõik pilkupüüdvas, justkui mõnelt teiselt planeedilt pärit disainkorpuses. Tule avasta tulnukate jõud!

 2. DELL sülearvutid

  Dell on vähese ajaga kasvanud üheks edukaimaks sülearvutite tootjaks maailmas, keda eelistatakse peamiselt kindla kvaliteedi ja pika tehasegarantii pärast. Kuna Dell on hoidnud oma kvaliteedi üleüldiselt kõrgena, pakume pea kogu Delli tooteseeriat - valikus on nii kodukasutajale suunatud Inspiron ja XPS, kui ka ärikasutaja Latitude ja Precision mudeliseeriad.
 3. Lenovo sülearvutid

  IBMi loodud ThinkPad seeria on ammu olnud äriklassi kullastandardiks. Siiani on nende konservatiivne disain paljude lemmikuks, millest kõneleb ka ThinkPadi kasutajate vankumatu margitruudus. Nüüdseks juba mitmed aastad tagasi ThinkPadi tootmise üle võtnud Lenovo hoiab lippu endiselt kõrgel, kasutades vaid ennast tõestanud raudkindlaid lahendusi.
 4. HP sülearvutid

  HP näol on tegemist suurtootjaga, kelle äriklassi seeria on tuntud eelkõige ennenägematult tugeva ja paindumatu korpuse järgi. Dellile ja Lenovole suudab HP koha kätte näidata veel ka standarvarustuses olevate rikkalike liideste ja lisadega, mille hulgas ka integreeritud ID-kaardi lugeja. Seega astub HP selgelt ka kõige tuntumate tootjate kandadele.
 5. Apple

  Apple ei tähenda paljude kasutajate jaoks mitte lihtsalt sülearvutit või telefoni, Apple on saavutanud elustiili tähenduse. Pikka aega pole teised tootjad suutnud konkureerida nende jalustrabava disaini ja tooteseeria operatsiooni-süsteemi integreeritusega. Ka kasutusmugavus on saanud kõikide Apple’i toodete sünonüümiks.
 6. Panasonic Extreme

  Panasonic on vaieldamatu tugevdatud (rugged) arvutite turuliider. Alates oma esimese mudeli turuletoomisest rohkem kui kümmekond aastat tagasi on Toughbookid loonud mobiilse tehnoloogia uue turuniši, tehes andmed ja rakendused kättesaadavaks ka kõige keerulisemates keskkondades. Meie tootevalikust leiab lisaks ka rugged Toughpadi.

 1. Microsoft

  Microsoft üllatab positiivselt. Üha enam on kasutajad avastamas lisaks Windowsile ka Microsofti poolt toodetavat riistvara. Surface on tulnud selleks, et jääda ja pakub sülearvutist tuntud võimsust tahvelarvuti kestas. Seda paremini kui ükski teine tootja.
 2. Konfigureeri ise

  Tunned ennast tehnika-maailmas koduselt ja tead täpselt, mis riistvara peaks sinu uues arvutis olema? Kui nii, siis vaata siia ja saa ülevaade kõikidest võimalustest. Oleme oma kõige populaarsematele mudelite loonud ise konfigureerimise võimaluse.
 3. Outlet tooted

  Arvutid, mis on erinevatel põhjustel kliendi poolt tootjale või poele tagastatudl Tehniliselt on masinad tootja või müüja poolt üle kontrollitud ja töökorras, komplektsed ning ametliku garantiiga. Outlet toodetel võib esineda väikseid kriimustusi.
 4. Kasutatud tooted

  Pakume oma klientidele alternatiivina uutele masinatele soodsalt ka vähekasutatud sülearvuteid, mis on hoolikalt valitud ja testitud ning kehtiva tootjagarantiiga. Hea võimalus hoida kokku mitmed sajad eurod ilma võimsuselt ohvrit toomata.
 5. Saabuv

  Tooted, mis on lähiajal saabumas. Kui midagi pakub huvi, soovitame ette broneerida, võttes meiega ühendust.