You're currently on:

Dell Precision M4600 - Quadro OUTLET

Dell Precision M4600 - Quadro OUTLET

Saada sõbrale

Saadavus: Tallinna poes kohapeal! Tellimisel tarne 1-2 tööpäeva!

või
või

Keskmine hind mujal: 999,00 €

Hind meil (sis. 20% KM): 549,00 €Üldine tootekirjeldus

Dell Precision M4600


Precision-seeria on tegijatele! Või pigem loojatele kui tarbijatele.
Olles saanud graafilise tööjaama sünonüümiks, on Precision trooninud Delli tooterivi juba üle kümnendi. Nende abil disainitakse sinu naabruskonna ehitisi, modelleeritakse kütte- ja ventilatsioonisüsteeme, arvutatakse teede kandevõimet ja sildade tugevust. Möödaminnes silutakse peaaegu veatute modellide näonahka ja monteeritakse linateoseid. Audiovisuaalses meedias ei ole seega ala, kus Precision rakendust ei leiaks ja tööd ei murraks. Kuna Precisioniga töötavad talendid ja talendi tunnihind on teatavasti kulla hinnaga, ajab teatud Precisioni sihtgrupp mõistetavalt taga tehnika viimast sõna ja rakendab iga saadavaloleva megahertsi ja gigabaidi. Selle tõttu on hea võimalus audiovisuaalsest meediast huvitunul enda käsutusse saada see paari aasta tagune tipprelv ja esimesed uhkemad sammud graafilisel maastikul teha.


Tõsi - praegustest tipp-Precisionitest on tegu -15%, kohati isegi kolmandiku võrra aeglasema arvutiga, aga tegu on ikkagi oma ala Ferrariga ja eelnimetatud rakendustes tunneb see Precision end kui kala vees ning teeb silmad ette ükskõik kui võimekale kodukasutaja- või mänguarvutile. Kui ostad tudengina või teemast kirglikult huvitatuna endale praegu selle ÕIGE arvuti, saad juba mõne aasta pärast enda värskelt tööandjalt nõuda uuemat ja kiiremat samalaadset tööriista. Kui liivakella jälgimine ekraanil ei aita just mõtteid koondada, siis milleks piirata oma talenti ja aeglase töövahendi järgi oodata?


Info:
Dell
Notebookcheck.net

Arvuti konfiguratsioon

Seisukord Kasutatud
Tootja Dell
Värv Pronks
Protsessor Intel® Core™ i7-2630QM Processor (6M Cache, 2.00 GHz)
RAM 8GB DDR3 1600Mhz
Kõvaketas 256GB SSD
Ekraan 15,6'' 1920x1080 Full HD LED (Anti-Glare)
Videokaart Nvidia Quadro 1000M 1GB
CD/DVD seade DVDRW Dual Layer
Traadita ühendus WiFi
Liidesed 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, eSATA, 10/100/1000 LAN, Displayport, HDMI, VGA, Expresscard 54, Smartcard reader, webcam
Operatsioonisüsteem Win 7 Pro 64bit
Klaviatuur USA asetus valgusega
Aku 6-cell 60Whr
Kaal 2,7
Lisad Ei
Garantii 6kuud