Mis eristab meid paljudest teistest arvutimüüjatest? Miks on nii paljud tuntud ja prestiižsed ettevõtted, näiteks Tartu Ülikool, Playtech, Bigbank, Eesti Maaülikool, TREV 2 ja paljud teised otsustanud just meilt kõiki oma arvuteid ja lisaseadmeid soetada? Meie eelistest selgub kohe, miks me oleme paljude firmade ja eraisikute favoriitostukohaks osutunud:

 

Soodne hind

Parimad hinnad

Näeme lisavaeva kauba otse tarnimisega suurtelt allhankijatelt Ameerikast, Kanadast, Suurbritanniast, Hiinast ja teistest riikidest, mis võimaldab meil pakkuda parima hinnaga sülearvuteid Eesti ja lähiriikide turul.

Soodne hind

Asjalik teenindus

Aus, sõbralik ja eeskujulik teenindus on võtmesõnaks. Kuulame ära kliendi soovid, mõtleme kaasa ja pakume sobivaimat lahendust. Kuna tegeleme arvutite hooldusega kohapeal, saame ka selle põhjal aidata parimat valikut teha.

Soodne hind

Pikaaegne kogemus

IT-vallas tegutsemist alustasime juba 2010. aastal. Üks aasta hiljem avasime avasime esinduse, aasta hiljem avasime esinduse ka Riias. Meie kliendibaasi kuuluvad tuntud firmad nagu Playtech, Icefire, Bigbank jpt.

Soodne hind

Rahvusvaheline garantii

Enamikul meil müüdavatel sülearvutitel on ülemaailmne tehasegarantii - see tähendab seda, et ka reisil olles või välismaale elama minnes saab arvuti garantiiremonti anda kohalikule garantiipartnerile.

Soodne hind

Tasuta transport

Transpordivõimalustega me ei koonerda. Tarnime kaupa pakiautomaatidesse, mitmete kullerfirmadega ja saame kasutada ka kliendi eelistatud teenusepakkujaid. Laos olevad tooted tarnime klientidele 1-2 tööpäeva jooksul ja seda tasuta!

Soodne hind

Tasuta kott või sleeve

Sülearvutite hoidmiseks tegime spetsiaalsed notebooks.ee kandekotid ja sleeve'id. Kui ostate meilt sülearvuti, anname kauba peale koti või sleeve'i, kus saab arvutit turvaliselt kaasas kanda.

Soodne hind

Asendusarvuti garantiiperioodil

Mitte ühtegi päeva ilma arvutita! Kui soetatud satub garantiiremonti, anname garantiiremondi teostamise ajaks kliendile asendusarvuti, nii et kurvastamiseks põhjust pole.

Soodne hind

Soodne järelmaks

Järelmaksu pakume me ise, mis tähendab, et tegu on ühe paindlikuma ja kliendisõbralikuma järelmaksuga üldse. Järelmaks on kliendisõbralik, kuna puudub lepingutasu, kokkuleppel on võimalik taotleda ka lühiajalist maksepuhkust.