Logitech MX Master 3 juhtmevaba hiir (Must)

Hind meil:
109,00 €
Järelmaks alates:
7,01 €
Saadavus: Laost otsas
  • Kvaliteetne kaup Ainult kvaliteetseimad masinad, millele lisab töökindlust meie hoolas topeltkontroll.
  • Parim teenindus Konsulteerime, uurime ja mõtleme kaasa arvuti valikul! Meie järelteeninduse uksed on valla ka peale garantiiaja lõppu.
  • Usaldusväärne koht Üle 10 000 kliendi, kelle hulgas kõik eraisikutest igas suuruses firmade ja riigiasutusteni välja. 4,9 tärni Facebookis.

Logitech MX Master 3

Logitechi Master seeria hiirte viimane ning seni parim väljalase. Hiire saab ühendada arvutiga kas läbi Bluetoothi või Logitech Unifying vastuvõtja abil ning Easy Switch™ tehnoloogia abil on võimalik ühenduda kuni kolme seadmega korraga. Tänu ergonoomilisele disainile on hiirt väga mugav kasutada ka pikemat aega. Hiir toimib akuga, laadimine läbi USB-C pesa. Tootja sõnul võimalik kõigest minutise laadimisega teha tööd lausa 3 tundi, täislaetud akuga kuni 70 päeva.

MagSpeed™

Eelmisel mudelil kasutatav mehaaniline rullik on nüüd asendatud magnet-rullikuga, mis toimib üli vaikselt ning suudab kerida 1000 rida sekundis.

Logitech Flow ja Easy-Switch

Tänu Logitech Flow programmile on võimalik kursorit liigutada kuni kolme arvuti vahel ning andmeid kopeerida ühest arvutist teise. Easy-Switch'i abil on hiire all olevast nupust võimalik lülituda ümber kuni kolmele arvutile.

Konfiguratsioon
TootjaLOGITECH
VärvMust

Write Your Own Review

Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru