You're currently on:

Ettevõtjale

Ettevõttele ja keskmisest enam kvaliteeti/praktilisust hindavale kasutajale. Klientidele, kes soovivad endale uut sülearvuti kuni viieks aastaks, kes hindavad üle keskmise kvaliteeti ja usaldusväärsust. Hea kategooria neile, kes soovivad teha kaalutletud ja aruka ostu. Võib öelda, et antud kategoorias on vastupidavad ning hetketrende (õhuke ja kerge) järgivad sülearvutid.

  1. Dell

    Delli tootevalikust on meie äriklientide lemmikuks osutunud Latitude 5000 ja 7000 seeriate esindajad. Põhjus on siililegi selge - need arvutid on kvaliteetsed, kerged, kestavad kaua ja kui järele möelda, siis hinna-omaduste suhe on ka paigas.
  2. Lenovo

    Lenovo usaldusväärsete arvutite sõelast on läbi mahtunud uuemad T-seeria 14- ja 15tollised mudelid aga ka X1 seeria, kuhu kuuluvad firmajuhtidele loodud kerge ja õhuke X1 Carbon, tahvliks pööratav X1 Yoga ning parim äri-tahvel X1 Tablet.
  3. HP

    HP pole kõige populaarsem bränd, kuid tulihingelistele HP-austajatele hoiame ka parimad HP Elitebook mudeleid laos. Neil kõigil on õhuke, stiilne, kuid esinduslik alumiiniumkorpus, ere ja täpne IPS ekraan, kiire SSD-mälu ja muidugi ohtralt ühenduspesi.