You're currently on:

Dell Latitude E7450 - i5, SSD, USED

Dell Latitude E7450 - i5, SSD, USED

Saada sõbrale

Saadavus: Ei ole laos


või

Keskmine hind mujal: 449,00 €

Hind meil (sis. 20% KM): 390,00 €

Üldine tootekirjeldus

Dell Latitude E7450


2013 a. lõpus töötati välja mudel nimega Dell Latitude E7440. Teatepulga vanemalt vennalt on 2015a. edukalt üle võtnud Dell Latitude E7450, hoides täpselt neid samu standardeid, mille tõttu nautis E7440 populaarsust. Juurde on lisatud natuke tempot (sisemuses uus 5. Generatsiooni Inteli kaup), muudetud on ka värvi, hõbedasest kaanest on saanud konservatiivsem ja võib-olla ka aktuaalsem :) - must.


Arvutitootja Dell ei vaja suurt tutvustamist, firma on oma toodetega võitnud maailmas paljude inimeste poolehoiu, tugev on brandi maine ka Eestis.


Rohkem vajab aga tutvustamist nende tootevalik, millegipärast meeldib suurfirmale eksperimenteerida erinevate tootenimetustega ja kvaliteedimuutustega seeriate/mudelite raames. Selline korrektne fookuse puudumine ajab pea sassi isegi müüjatel ja IT-inimestel, rääkimata tavapärastest tarbijatest.


Dell Latitude E7450


Dell lõi 7-seeria 2013 a. lõpus, eesmärgiks võeti luua täisväärtuslik ultrabook, rahuldamaks nõudlikke ärikasutajaid. 7000-seeria 14-tollise mudeli nimeks sai Dell Latitude E7440. Kasutajad võtsid uue nimega masina kiiresti omaks. Esmakordselt sülearvutite ajaloos polnud vaja teha tugevaid järeleandmisi kasutusmugavuses, kui sooviks oli vahetada oma eelmine laptop välja kergema ja õhema eksemplari vastu. Latitude E7440 markeeris äriklassi arvutitele uued standardid – 1,6kg kaal, 2cm kõrgus, endiselt metalne, konfigureeritav ja usaldusväärne.


Teatepulga vanemalt vennalt on 2015a. edukalt üle võtnud Dell Latitude E7450, hoides täpselt neid samu standardeid, mille tõttu nautis E7440 populaarsust. Juurde on lisatud natuke tempot (sisemuses uus 5. Generatsiooni Inteli kaup), muudetud on ka värvi, hõbedasest kaanest on saanud konservatiivsem must.


 


Nagu juba öeldud, siis E7440 mudeli menu oli suurepärane, isegi meie notebooks.ee müügiladvikut troonib antud mudel ca. 350 ostja leidnud eksemplariga.
Vaatame veel kord, mis teeb Delli 7000-seeria eksemplaridest nõnda ihaldusväärsed kaaslased.


 


a)      Ekraan – 14-tolline FHD 1920x1080 resolutsiooniga ja IPS-tehnoloogial põhinev mattekraan on töö jaoks suurepärane ja minu arust nii head ekraani varasemalt turul olnud ei olegi.


b)      Kaal ja suurus ; Turult leiab küll kergemaid ja õhemaid sülearvuteid, kuid ei ole võimalik leida arvutit, millel oleks nii palju porte (USB-d, DP, HDMI, ID-kaardi lugeja, dokipesa, 4G modemi valmidus). Lisaks sellele on E7450 vabalt konfigureeritav, saab lisada mälu (kuni 16GB RAM), vahetada kõvaketast (tavaline 2,5’’ formaat), muuta klaviatuuri (SWE, US, UK, RUS).


c)       Kiire, stabiilne ja usaldusväärne sisu – täpsemalt on E7450 mudelid üles ehitatud Inteli 5. Generatsiooni protsessoritele. Koostöös SSD kõvaketastega muudavad need arvutid kiireks. Palju auru on pandud kvaliteedile ning töökindlusele, seega eeldatakse, et E7450 on heaks kaaslaseks järgmiseks viieks aastaks.


d)      Klaviatuur, touchpad, track stick – kõik kolm väärivad kasutusmugavuse osas kiitust. Klaviatuurid on Dellil alati head olnud (kahjuks klahvistiku hindamiseks peab kasutama ühte toodet pikemalt ja paralleelselt proovima mõnda teist mudelit, seepärast on klaviatuuri tihti esmapilgul raske hinnata). Touchpad on Dellil hea, kuid ehk natuke vanakoolilik, samas füüsilised nupud meeldivad paljudele. Track Stick-i kasutajaid pole samuti ära unustatud ja see on ainult positiivne.


e)      Dokkimine – kes juba kasutavad, need teavad ja oskavad hinnata. Kes veel ei kasuta, see võiks hankida arvuti, millega saab luua korrektse ja ergonoomilise töökeskkonna.


f)       Garantii – Dell annab antud mudelitele 3a NBD baasgarantii, mis vastab Delli rahvusvahelisele NBD standardile (arvuti saab tavaliselt korda 1-2 tööpäevaga.)


Osta endale sülearvutitootja Dell kõige parem mudel ja kasuta murevabalt järgmised 5a arvutit, mis on tõesti äärmiselt kasutajasõbralik ning viib tööefektiivsuse järgmisele tasemele.


Lisainformatsiooni ja sobiliku konfiguratsiooni tarneaega küsi Notebooks.ee meeskonna käest või tule meie salongi Tallinnas, Aia 3, WW Passaaž 3. korrus.

Arvuti konfiguratsioon

Seisukord Kasutatud
Tootja Dell
Värv Must
Protsessor Intel® Core™ i5-5300U Processor (3M Cache, up to 2.90 GHz)
RAM 8GB DDR3 1600Mhz
Kõvaketas 128GB SSD
Ekraan 14" 1920x1080 FHD LED IPS (Anti-Glare)
Videokaart Intel® HD Graphics 5500
CD/DVD seade Puudub; välise DVDRW võimalus!
Traadita ühendus WiFi + Bluetooth®
Liidesed 3x USB 3.0, 10/100/1000 LAN, HDMI, mini-DisplayPort, docking option, webcam
Operatsioonisüsteem Windows 10 Pro 64bit
Klaviatuur USA asetus valgusega
Aku 4-cell 54Wh
Kaal 1,6
Lisad Ei
Garantii 6kuud