You're currently on:

Uudiskiri

Uudiskiri
 
 
 

Juriidiline firma nimi:

 

OÜ Annus&Alaniit
Reg. Nr: 11173755
KM nr: VAT 101008024


Valige meeldivaim viis kontakteerumiseks!

Üldine kontakt E-R kell 10.00 - 18.00:

Telefon 56 1111 41   E-mail: info@notebooks.ee

 

 

Tallinn

Tartu

Riia

Argo Alaniit
Informatsioon, müük
E-mail: argo@notebooks.ee
Tel: +372 55 5233 51
Skype: argoalaniit
Suhtluskeel:  
Ragnar Kakk
Järelmaks, müük
E-mail: ragnar@notebooks.ee
Tel: +372 56 1111 45
Skype: ragnarkakk
Suhtluskeel:
Edgars Platkovs
Müük
E-mail: edgars@notebooki.lv
Tel. +371 26 368 618
Skype: edgars7540 
Suhtluskeel:   

 

Priidik Kuivits
Informatsioon, müük
E-mail: priidik@notebooks.ee
Tel: +372 56 2957 79
Skype: priidik.kuivits
Suhtluskeel:

 

 

Agris Briedis
Müük
E-mail: agris@notebooki.lv
Tel. +371 26 838 618
Skype: agris.brie 
Suhtluskeel:   

 

Mario Kirsimaa
Informatsioon, müük
E-mail: mario@notebooks.ee
Tel: +372 53 4202 44
Skype: mario.kirsimaa 
Suhtluskeel:  

   

 

Andri Koolme
Turundus, müük
E-mail: andri@notebooks.ee
Tel: +372 55 5133 65
Skype: andri.koolme
Suhtluskeel:  

   

 

Märt Reinhold
Tehniline tugi, müük
E-mail: mart@notebooks.ee
Tel: +372 53 0410 32
Skype: martreinhold
Suhtluskeel:  

   

 

Ragnar Roonurm
Garantii, müük
E-mail: tallinn@notebooks.ee
Tel: +372 56 1111 43
Skype: roonurm 
Suhtluskeel:  

   


Tööaeg 10-18

Tallinnas saab meid külastada ning masinatega tutvuda:

E-R 10:00 - 18:00 (L, P - kokkuleppel)
WW Passaaž 3. korrus. (Aia 3/Vana-Viru 10) 

Praeguseks on WW-Passaaž oma 3000 m2 kaubanduspinnaga lähiümbruse suurim. Hoonesse on kolm sissepääsu. Müügipinnad asuvad kahel pool kaubatänavaid, ühendused on tagatud tsentraalse keerdtrepiga aatriumis ja liftiga ning teisele korrusele suunduva eskalaatoriga.

Parkimistsoon "Vanalinn", parkimiskellaga 15 minutit tasuta. Aia ja Vana-Viru tänaval parkimiskohti piisavalt.

Üritame hoida võimalikult palju sülearvuteid ja lisaseadmeid laos ning neid on võimalik näha ja uudistada nii Tallinnas kui Tartus, eelneval kokkuleppel ka mujal.

 

 

Päringuvorm

Kontaktandmed





* Vajalikud väljad