You're currently on:

ASUS Google Nexus 7 2012 WiFi - OUTLET Refurbished

ASUS Google Nexus 7 2012 WiFi - OUTLET Refurbished

Saada sõbrale

Saadavus: Tallinna poes kohapeal! Tellimisel tarne 1-2 tööpäeva!

või
või

Keskmine hind mujal: 239,00 €

Hind meil (sis. 20% KM): 89,00 €Üldine tootekirjeldus

ASUS Google Nexus 7 2012 WiFi - OUTLET Refurbished


Tahvelarvutid on kahtlemata läinud massidesse ja kuigi nii välimuselt kui sisult on kõik üsna sarnased, siis ei tasu oma närvirakkude säästmise eesmärgil päris suvalist "Hiina imet" enda majapidamisse lasta. 


Google Nexus on Androidi-tahvlite lipulaev ja selle üle ei ole muidugi midagi imestada: mis suudaks paremini sobituda Google'i enda poolt loodud operatsioonisüsteemiga kui mitte nende päris oma tahvelarvuti? 7-tolline tahvel on kergekaallane ja "nutikaela" leevendamiseks ei ole mõtet suuremat mudilastele või noortele pihku andagi:  suurte raskustega ei tasu alustada ka nutielu. Kuna nii Nexus kui Android on Google lapsukesed, siis on riist- ja tarkvara omavaheline ühilduvus võrreldes teiste tahvelarvutitega alati grammivõrra parem. Ei pea rahulduma Android 4 JellyBean versiooniga, vaid võib julgelt katsetada ka oluliselt uuemate OS-idega. 


Jõudluselt ja lisavõimalustelt uusimate <150€ hinnaklassi tahvlitega võrdväärne, kvaliteedilt ja varuosade saadavuselt aga kindlalt klass või kaks kõrgem. Milleks siis riskida tundmatu tootja üllitisega, kui saab mitte isegi sama raha eest, vaid soodsamalt, tahvelarvuti, mis oma populaarsuse tipul omas suisa 10% Androidi ülerahvastatud turust. Kunagine tippklassi tahvelarvuti nüüd taskukohase hinnaga. 


Info:
Google
GSMARENA

Arvuti konfiguratsioon

Seisukord Kasutatud
Tootja Asus
Värv Must
Protsessor Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9
RAM 1GB DDR3
Kõvaketas 16GB
Ekraan 7" IPS WXGA 1280 X 800
Videokaart ULP GeForce
CD/DVD seade Ei
Traadita ühendus wifi
Liidesed Ei
Operatsioonisüsteem Android 4.1 Jelly Bean
Klaviatuur Ei
Aku 4325 mAh battery (16 Wh)
Kaal 0,34
Lisad AC charger included
Garantii 1a