ASUS Google Nexus 7 2012 WiFi - OUTLET Refurbished

Hind meil:
89,00 €
Järelmaks alates:
5,73 €
Saadavus: Laost otsas
  • Kvaliteetne kaup Ainult kvaliteetseimad masinad, millele lisab töökindlust meie hoolas topeltkontroll.
  • Parim teenindus Konsulteerime, uurime ja mõtleme kaasa arvuti valikul! Meie järelteeninduse uksed on valla ka peale garantiiaja lõppu.
  • Usaldusväärne koht Üle 10 000 kliendi, kelle hulgas kõik eraisikutest igas suuruses firmade ja riigiasutusteni välja. 4,9 tärni Facebookis.
Kasutatud, Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9, 1GB DDR3, Android 4.1 Jelly Bean, 16GB, 7" IPS WXGA 1280 X 800, 1a

ASUS Google Nexus 7 2012 WiFi - OUTLET Refurbished

Tahvelarvutid on kahtlemata läinud massidesse ja kuigi nii välimuselt kui sisult on kõik üsna sarnased, siis ei tasu oma närvirakkude säästmise eesmärgil päris suvalist "Hiina imet" enda majapidamisse lasta. 

Google Nexus on Androidi-tahvlite lipulaev ja selle üle ei ole muidugi midagi imestada: mis suudaks paremini sobituda Google'i enda poolt loodud operatsioonisüsteemiga kui mitte nende päris oma tahvelarvuti? 

7-tolline tahvel on kergekaallane ja "nutikaela" leevendamiseks ei ole mõtet suuremat mudilastele või noortele pihku andagi:  suurte raskustega ei tasu alustada ka nutielu. Kuna nii Nexus kui Android on Google lapsukesed, siis on riist- ja tarkvara omavaheline ühilduvus võrreldes teiste tahvelarvutitega alati grammivõrra parem. Ei pea rahulduma Android 4 JellyBean versiooniga, vaid võib julgelt katsetada ka oluliselt uuemate OS-idega. 

Jõudluselt ja lisavõimalustelt uusimate <150€ hinnaklassi tahvlitega võrdväärne, kvaliteedilt ja varuosade saadavuselt aga kindlalt klass või kaks kõrgem. Milleks siis riskida tundmatu tootja üllitisega, kui saab mitte isegi sama raha eest, vaid soodsamalt, tahvelarvuti, mis oma populaarsuse tipul omas suisa 10% Androidi ülerahvastatud turust. Kunagine tippklassi tahvelarvuti nüüd taskukohase hinnaga. 

Info:
Google
GSMARENA

Konfiguratsioon
SeisukordKasutatud
TootjaAsus
VärvMust
ProtsessorQuad-core 1.2 GHz Cortex-A9
RAM1GB DDR3
Kõvaketas16GB
Ekraan7" IPS WXGA 1280 X 800
VideokaartULP GeForce
Traadita ühenduswifi
OpsüsteemAndroid 4.1 Jelly Bean
Aku4325 mAh battery (16 Wh)
Kaal0,34
LisadAC charger included
Garantii1a

Write Your Own Review

Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru