HP EliteBook 840 G2 - i5, FullHD

Hind meil:
822,00 €
Järelmaks alates:
27,16 €
Saadavus: Laost otsas
  • Kvaliteetne kaup Ainult kvaliteetseimad masinad, millele lisab töökindlust meie hoolas topeltkontroll.
  • Parim teenindus Konsulteerime, uurime ja mõtleme kaasa arvuti valikul! Meie järelteeninduse uksed on valla ka peale garantiiaja lõppu.
  • Usaldusväärne koht Üle 10 000 kliendi, kelle hulgas hulgas kõik eraisikutest igas suuruses firmade ja riigiasutusteni välja. 4,9 tärni Facebookis.
Intel® Core™ i5-5200U, 8GB DDR3, Windows 10 Pro 64bit, 256GB SSD, 14" 1920x1080 FHD LED IPS (Anti-Glare), 3a

HP Elitebook 840 G2

Latitude 7-seeria ja Thinkpad T-seeria kõrval teenimatult vähe tähelepanu saav HP Elitebook 840 on üks rikkalikuma varustusega sülearvuti üldse. Kuigi gabariitidelt ja välimuselt on kõik kolm muutunud äravahetamiseni sarnaseks, eristab neid fundamentaalne erisus kasutusmugavuse loogikas. Kui Lenovo ja eelkõige Dell panustavad dokkimisvõimekusele ja näevad sülearvutit ennast tihti kui vundamenti täisväärtusliku töökoha loomise seisukohalt, kus dokkimisseade on peaaegu et vältimatu komponent, siis HP teeb kõik sülearvuti liidesed võimalikult ligipääsetavaks

Pordid ehk kõikvõimalikud sisendid ja väljundid on viidud külgedele ja kuigi juba sülearvuti enda klaviatuur, puuteplaat ja ekraan on esmaklassilised, on võimalik veel käepärasemad välised seadmed väga hõlpsalt ühendada, ilma et peaks sülearvuti tagant kobamisi õigeid auke otsima. 

Ning neid "auke" on palju - maailmarekordi vääriline 4x USB 3.0 pesa, nii vanade ja truude projektorite kui uhiuute 4K monitoride ühendamiseks vastavalt VGA ja DisplayPort (kust saab ka heliga HDMI signaali), lisaks stabiilsele AC-klassi WiFile on olemas Gigabit LAN kaabliga võrguühenduseks, kiire täissuuruses SD-kaardi lugeja fotode laadimiseks ning kirsiks tordil muidugi sisemine ID-kaardi lugeja. "Muidugi" saab öelda vaid HP puhul, sest kui Dell ja Lenovo on selle väärtusliku pilu viinud lisavarustuse alla, siis HP kõrgeimal äriklassis püsib ID-kaardi lugeja vankumatult standardis. 

Ka arvuti sees oskab HP kuidagi eriti hästi olemasoleva ruumiga majandada. Kuigi suure osa arvuti sisemusest võtab enda alla (vajaduse korral eemaldatav) massiivne 3-cell 50Wh mahtuvusega aku, mis on juba konkurentidest paari väärtusliku mahuprotsendi võrra ees, siis ikkagi leitakse ruumi kahele mälupesale (erinevalt Lenovost), 2,5" kettakohale (erinevalt Dellist) ja 4G WWAN kaardile alatise valmiduse loomiseks antennide ja m.2 pesa näol. 

Millega siis seletada fakti, et HP suudab nii palju suruda nii väikesesse kesta? Peab ju rõhutama, et tegu on ikkagi 14-tollise Ultrabookiga, millel kaalu vaid 1,6 kg. Siin tuleb tänada kvaliteetset materjalivalikut: korpus on magneesiumsulamist ja alumiiniumist, alumiiniumist on ka ekraanihinged ja isegi (plastikkattega) randmetugi on alumiiniumist alusel. See loob tugeva ja paindumatu kere, mis on ka erinevates temperatuuri- ja niiskustingimustes deformatsioonile allumatu. Sellest annab tunnistust MIL-STD 810G testi läbimine, mille osaks on muuhulgas garanteeritud töövõime -10C-70C temperatuurivahemikus, 10%-90% mittekondenseeruvas niiskuses ja kuni 3000m kõrgusel. Kui töö teid säärastesse oludesse viib, ei olegi arukas vähemvõimeka tööriista abil selliseid džungleid vallutama minna. Aga nagu öeldud, sobib Elitebook nagu valatult ka betoondžunglisse ja kuigi dokki antud arvuti ilmtingimata just ei vaja, on sellel õigele äriklassi sülearvutile dokkimisvõimekus siiski täiesti olemas. 


Info:
HP
Notebookcheck.net

Konfiguratsioon
SeisukordUus
TootjaHewlett Packard
VärvHõbehall
ProtsessorIntel® Core™ i5-5200U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz)
RAM8GB DDR3 1600Mhz
Kõvaketas256GB SSD
Ekraan14" 1920x1080 FHD LED IPS (Anti-Glare)
VideokaartIntel® HD Graphics 5500
CD/DVD seadepuudub
Traadita ühendusWiFi + Bluetooth®
Liidesed4x USB 3.0, 10/100/1000 LAN, VGA, DisplayPort, memory card reader, docking option, smartcard reader, webcam
OpsüsteemWindows 10 Pro 64bit
KlaviatuurUSA asetus valgusega
Aku3-cell 50Whr
Kaal1,6
Garantii3a

Write Your Own Review

Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru