Dell Vostro 3450

Argo Alaniit

Notebooks.ee esitleb UUS sülearvuti Dell Vostro 3450
saadaval nüüd ka Eestis!

Vostro 3450 eestvaade.Tõsta töö efektiivsust ja kiirust üheskoos!

 

Oled väsinud ootamast, millal arvuti end lõpuks tööle veab või kinni paneb? Veelgi enam, Sa ei mõista miks on vaja salvestada dokumenti minuteid ja seejärel avada tehtud tööd uuesti venitas aega nagu kummi.

Kõik see viitab sellele, et vajad uut arvutit. Ära väsita ennast pideva ootamisega, muuda toimetused palju kiiremaks ja efektiivsemaks - lase uuel Vostro 3450-il end aidata!

 

 

 

 

 

 

 

 • Varasemast oluliselt kiiremad DDR3 mälud võimaldavad samal ajal avada mitmeid erinevaid programma ning liikuda nende vahel kulutades selleks vähem aega kui üheks silmapilgutuseks.
   
 • Uudne ja õnnestunud Inteli Sandy Bridge kiibistik hoiab arvuti vaiksena, säästab akut ning kiirendab protsessorit just siis kui selleks reaalne vajadus tekib. Võrreldes eelmise seeriaga ligikaudu 30% pikenenud aku eluiga, 50% vähem tööd ventilaatorile ja 20-30% suurem protsessori jõudlus!
   
 • Tark graafikakaardilahendus peidab endas kahte erinevat videokaarti - eraldiseisva mäluga ATI ja jagatud mäluga Intel HD kiipi. Sülearvuti otsustab millist lahendust parasjagu kasutada. See omakorda hoiab arvuti jahedamana ning suurendab tunduvalt aku tugiaega.
   
 • USB 3.0 & BT 3.0 antud lahendused on mõeldud kiireks andmete vahetuseks erinevate andmekandjate või sülearvutite vahel. Uus usb 3 on eelmisest usb 2st ligikaudu 10korda kiirem ning bluetooth 3.0 annab võimaluse liigutada faile kiirusega 24Mbiti sekundis.

 

Vastupidav korpus ning soliidne disain
 

Tugevad metallhinged ja sülearvuti kaitseks lisatud efektne alumiinium (saadaval hõbedane, punane ja pronks) säilitavad antud vostro 3450 välimuse aastateks ning teevad arvutist väärt investeeringu.
 

Vostro 3450 pealtvaade

 

Ole kättesaadav igal ajal erinevates asukohtades


Webcam Vostro 3450

 •  HD veebikaamera summutab kõrval oleva müra ning laseb 
   inimestega murevabalt suhelda.
   
 • Traadita ühendused lubavad ühendada võrku olenematakohast kus uus vostro 3450 parasjagu paikneb.
  Sisseehitatud wifi ja 3G/4G paigaldamise võimalus. 
   
 • Produktiivsus on tagatud suure aku ja taustavalgustusega
  klaviatuuriga, mis on lisadena juurde tellitavad.-
  Klaviatuurivalgus lihtsustab märgatavalt tööd hämaras ning
  pimedas ruumis. 

 

 

 

 

Leia endale sobiva konfiguratsiooniga Dell Vostro 3450 just Notebooks.ee juurest


VAATA PAKKUMISI!


ja saa osa meeldivatest lisadest:


 


Küsi julgelt nõu ja infot:

Autorist
Argo Alaniit