You're currently on:

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 35 Lehekülg:
  1. Järgmine
Näita lehekülje kohta
Järjesta Määra tõusev suund

Lenovo ThinkPad mudelite kampaania!

laupäev, 11, mai 2019 17:08:32 Europe/Kiev

Notebooks.ee meeskond üritab oma Eesti klientide jaoks kasu lõigata globaalsest maailmast. Seepärast on meie partnerid seal, kus on toodetel parimad hinnad. Lenovo ThinkPad mudeleid toome peamiselt USA-st ja Hispaaniast, kus meil on kohalike edasimüüjatega head partnersuhted, mis väljenduvad meie turu parimates hindadest. Paljud mudelid on Euroopa parimate hindadega. Loomulikult tuleb masinatega kaasa rahvusvaheline ülemaailmne garantii ja lisaks saame soovi korral klientidele arvuteid lokaliseerida (vahetada klaviatuure, valikus paljudel juhtudel ka eesti asetusega klaviatuurid) ning muuta konfiguratsioone (suurem SSD, sisemine id-kaardi lugeja või 4G modem). 

Loe edasi »
Comments | Kategooria Uudised Autor: Argo Alaniit

Lenovo ThinkPad T440p - võimsam kui analoogsed ja uuemad ultrabookid!

teisipäev, 5, märts 2019 11:06:41 Europe/Kiev

ThinkPad T440P

Lenovo ThinkPad T440p on selle generatsiooni aparaat, kui esimesed ultrabookid hakkasid tulema massidesse. Ultrabookid ehk arvutid, mille paksus oli alla ühe tolli, said kiiresti väga populaarseks. Kuid populaarsuse varjus rääkimata tõde oli see, et kui T440p peitis enda keres endiselt korralikku mobiilset 35W protsessorit, siis ultrabookidesse pandi 15W madala voolutarbega alternatiivid.

Loe edasi »

Märksõnad:

0 Comments | Kategooria Uudised Autor: Argo

Kontoriväline töö nõuab kontoriväliseid töövahendeid!

pühapäev, 3, veebruar 2019 19:10:03 Europe/Kiev

Dell Latitude Rugged

Oled metsa-, ehitus- või töömees, kellel kuldsed käed. Samas töö iseloom ja vanarahva tarkus 9 korda mõõda ning 1 kord lõika, vajaks vahepeal siiski objektil meeldetuletust, siis see pakkumine võiks olla käe järgi.

Enamasti on sellised pommikindlad arvutid kas hirmkallid või siis hinnakompromissi leidmiseks niivõrd ebamugavad ja kehva sisuga, et tavalisteks arvutiteks lihtsalt ei sobi.

Loe edasi »
0 Comments | Kategooria Uudised Autor: Notebooks.ee

Kas õpilase sülearvuti võiks kaua kesta?

teisipäev, 28, august 2018 18:07:25 Europe/Kiev

Arvuti kooliks

„Milleks maksta rohkem?” on küsimus, mis vasardab iga ostja peas. Lapse esimesele sülearvutile ei tahaks ju palju kulutada, sest „kaua see ikka vastu peab”. Aga see on ennasttäitev ennustus, sest vaid tänu sellisele suhtumisele veel odavaid ja nõrkasid arvuteid toodetakse.

Investeeri vastupidavasse tööriista. Erinevalt riietest ja jalanõudest ei kasva laps arvutist välja. Targa valiku korral võib see ost aga õigustada end paljudeks aastateks.  

Loe edasi »
0 Comments | Kategooria Uudised Autor: Ragnar Roonurm

Apple MacBook Pro arvutid

Praegu on hinnas kolm professionaalidele loodud Apple'i sülearvutit - MacBook Pro 13, MacBook Pro 13 Touch Bar-iga ning MacBook Pro 15. 

Loe edasi »
Comments | Kategooria Uudised Autor: Notebooks.ee

5 ääretult kasulikku (ja võib-olla ka vajalikku) programmi

kolmapäev, 25, oktoober 2017 11:34:50 Europe/Kiev

Vahet pole kui uus ja kerge on arvuti, heaks töövahendiks muudavad selle programmid. Siin on viis kasulikku programmi, millest võid kasu saada juba täna. 

Loe edasi »
Comments | Kategooria Uudised Autor: Andri

TOP 3 viimase aja müüduimat sülearvutit!

reede, 13, oktoober 2017 12:26:00 Europe/Kiev

notebooks.ee salong

Notebooks.ee salongis või veebipoes arvutivalikuga tutvudes võib sageli sõna otseses mõttes silme eest kirjuks minna, sest valikut on nii palju! Selleks, et oleks lihtsam orienteeruda, jagme siin postituses kolme viimasel ajal müüduimat sülearvutit.

Loe edasi »
Comments | Kategooria Uudised Autor: Andri

Sülearvutite hinnavõrdlus

Tegime taaskord väikse uute ja populaarsete sülearvutite hinnavõrdluse meie ja teiste Eestis tegutsevate arvutimüüjate vahel. Selgus, et meilt saab endiselt kõige soodsamalt sülearvuteid. Ava käesolev postitus ja vaata võrdlus oma silmaga!

Loe edasi »
Comments | Kategooria Uudised Autor: Andri

Notebooks.ee koolipakkumised: parimad sülearvutid veelgi soodsamalt!

reede, 11, august 2017 10:47:25 Europe/Kiev

Notebooks koolipakkumised

Peagi algab uus kooliaasta, selle puhul pakume vastupidavaid ja kvaliteetseid sülearvuteid veelgi magusamate hindadega! Kampaania raames saad uue sülearvuti kuni 150€ soodsamalt tavahindadest!

Loe edasi »
Comments | Kategooria Uudised Autor: Andri

Kaks viisi andmete varundamiseks

laupäev, 8, juuli 2017 18:01:17 Europe/Kiev

Pilelahendusi on mitu

Parem karta kui kahetseda! Sülearvutid mahutavad endasse üha enam dokumente, pilte, videoid ja palju muud, millest mingi hinna eest ilma jääda ei tahaks. Välise kõvaketta või mälupulga kasutamine on kahtlemata parem kui mitte midagi, kui tihti väsitakse ise konkreetsete oluliste failide kopeerimine välisele kõvakettale ära, ja kui arvutiga peaks juhtuma õnnetus või too kaduma minema, on pahandus kui suur.

Loe edasi »
0 Comments | Kategooria Uudised Autor: Andri
Tooted 1 kuni 10 koguarvust 35 Lehekülg:
  1. Järgmine
Näita lehekülje kohta
Järjesta Määra tõusev suund