You're currently on:

Uudiskiri

Uudiskiri
 
 
 

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

 Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Notebooks.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Notebooks.ee e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes Notebooks.ee e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. 

Notebooks.ee e-pood järgib kasutamise väljaselgitamisel mõistlikkuse põhimõtet, mis tähendab, et kui toote sobivuse selgitamiseks on vajalik toote kasutamine, siis loetakse seda kasutamata tooteks.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Notebooks.ee e-poe aadressil info@notebooks.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses , välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Notebooks.ee kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

- tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades
- audio- ja videosalvestised ning arvutitarkvara, mille ümbrise on tarbija avanud

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise Notebooks.ee poodi järele tuleb ning samuti järelmaksuga ostetud kaubale, mis pärast järelmaksu lepingu sõlmimist kliendile Notebooks.ee poes üle antakse

Tähelepanu! Notebooks.ee võib keelduda 14-päevasest tagastusõigusest juhul kui:  tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Kui mistahes Notebooks.ee e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine.

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Notebooks.ee e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditoelt.

 

Võrdle tooteid

Teil ei ole tooteid mida võrrelda