You're currently on:

Leia omaduste järgi

Valitud omadused

 1. Eemalda see toode Kaal: 1,28
Kategooria
Tootja
Värv
Seisukord
Hind
Ekraan
RAM
Videokaart
Traadita ühendus
Klaviatuur
Kõvaketas
Protsessor
Garantii
Operatsioonisüsteem

Uudiskiri

Uudiskiri
 
 
 

DELL sülearvutid

Dell on vähese ajaga kasvanud üheks edukaimaks sülearvutite tootjaks maailmas, keda eelistatakse peamiselt kindla kvaliteedi ja pika tehasegarantii pärast. Kuna Dell on hoidnud oma kvaliteedi üleüldiselt kõrgena, pakume pea kogu Delli tooteseeriat - valikus on nii kodukasutajale suunatud Inspiron ja XPS, kui ka ärikasutaja Latitude ja Precision mudeliseeriad.

 1. Latitude

  Hind alates 220,00 € Latitude seeria ärikasutajale, kes hindab kompromissitut koostekvaliteeti ja teisalt väga paindlikke hooldus- ja garantiivõimalusi. Eestlastele kõige südamelähedasem mudelivalik pakub ühtsel standardil baseeruvat dokkimis-võimalust, 15,6“ ekraaniga arvuti sobib asendama juba täisväärtuslikku kontoriarvutit.
 2. Inspiron

  Hind alates 299,00 € Inspiron seeria on Dell disaininud mõeldes kodukasutajale. Siin kategoorias on sülearvutid, mis on eelkõige mõeldud vähem nõudlust nõudvate programmide jooksutamiseks. Kuigi kangema 7000 seeria Inspironi mudelid astuvad jõudluses tugevalt XPSi kandadele. Taskukohane hind garanteeritud!
 3. XPS

  Hind alates 849,00 € Innovaatilisus on keeruline sõna, millele vähestel tootjatel on pakkuda ka tegelikku tähendust. Dell teeb selles kategoorias ilma oma ultramoodsa XPS-seeriaga, millel on revolutsiooniliselt õhuke ekraaniääris, supervõimas sisu ja pilkupüüdvalt kerge ultrabooki disain, mis lööb kahvatuks isegi Apple’i peened pillid.
 4. G

  Hind alates 890,00 € Dell G
 5. Precision

  Hind alates 499,00 € Absoluutne tööjaamade tipp. Sülearvutid, mis on mõeldud igapäevaselt rinda pistma CAD/CAM graafika-programmide, videotöötluse ja teiste kanget jõudlust nõudvate arendus-programmidega. Pardal on AMD FirePro ja NVIDIA Quadro tööjaamade graafikakaardid ja Inteli neljatuumalised protsessorid.
 6. Dell Rugged

  Hind alates 879,00 € Äriklass ei pea alati tähendama kõige õhemat, kergemat ja võimsamat sülearvutit. Äriklass võib olla ka erakordse vastupidavuse sümbol ja seda sõna otseses mõttes kõigis oludes. Latitude Rugged seeria on loodud väga karmides tingimustest töötavate inimeste jaoks, kelle arvuti peab rinda pistma nii tolmu, kõrge temperatuuri kui ka märgade oludega.
 1. Chromebook

  Hind alates 199,00 € Chromebookid on loodud silmas pidades koduseid internetikasutajaid. Need kerged ja kompaktsed Chrome OS-il baseeruvad sülearvutid on ideaalsed kaasa võtmiseks lühemale väljasõidule või ka pikemale reisile. Hätta ei jää nad ka tekstitöötlusprogrammide ja videoesitlusega. See kõik uskumatult taskukohase hinna eest.